Sledovat film Drew Peterson: Nedotknutelný online

Přehrajte si film Drew Peterson: Nedotknutelný online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi Drew Peterson: Nedotknutelný na !
  Trailer k filmu Drew Peterson: Nedotknutelný   Sledovat Drew Peterson: Nedotknutelný online
Žánr:
drama, krimi
Režie:
Mikael Salomon
Hrají a postavy:
Rob Lowe (Drew Peterson), Kaley Cuocová (Stacy Peterson), Catherine Dentová (Karen Chojnacki), James C. Burns (Peter), Krista Kalmus (Brianna Cales), Cara Buonová (Kathleen Savio)
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Drew je policejní seržant, který si libuje v kontrolování všeho a všech. Sice pracuje pro policii, ale jeho hlavním zdrojem příjmů je několik firem. Má velký dům a krásnou manželku Kathleen, ta je již třetí v pořadí. Po počáteční idylce začne mít společný život trhliny a Drew si najde milenku Stacy. Když to jeho žena zjistí, tak ho vyhodí. Stacy navíc otěhotní a touží po společném bydlení. Drew to řeší podáním žádosti o rozvod. Opakovaně se ale vrací do domu a bez svolení soudu odnáší věci. Kathleen zavolá na pomoc policii, kolegové však odmítají proti Drewovi jakkoliv zasáhnout. Ten manželku před kolegy shazuje a dělá z ní blázna. Kathleen s rychlým rozvodem i se střídavou péčí o dva malé syny souhlasí, trvá však na dodatečném majetkovém vyrovnání.
Hodnocení:
60 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski