Sledovat film Dr. Divnoláska aneb Jak jsem se naučil nedělat si starosti a mít rád bombu online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Dr. Divnoláska aneb Jak jsem se naučil nedělat si starosti a mít rád bombu
  Trailer k filmu Dr. Divnoláska aneb Jak jsem se naučil nedělat si starosti a mít rád bombu   Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie, Válečný
Režie:
Stanley Kubrick
Hrají a postavy:
Peter Sellers (Kapt. Lionel Mandrake), George C. Scott (Gen. Turgidson), Sterling Hayden (Jack D. Ripper), Keenan Wynn (Guano), Slim Pickens (T.J. Kong), Peter Bull (Alexi de Sadesky)
Scénář:
Peter George, Stanley Kubrick, Terry Southern
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1964
Popis:
Psychotický generál letectva Spojených států uvede do pohybu důmyslný a neodvolatelný plán útoku jadernými bombami na strategické cíle Ruska. Americký prezident spolupracuje se sovětským premiérem v zoufalé snaze o záchranu světa.
Hodnocení:
83 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko