Sledovat film
Donnie Darko
online

Film Donnie Darko
  Trailer k filmu Donnie Darko Trailer
Přehrajte si film Donnie Darko online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1584 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Někdo by si mohl myslet, že Donnie Darko je typický puberťák. Jenže Donnie je zklamaný kluk, trpící vizemi o obrovském králíkovi, který se ho snaží dostat pod svůj zničující vliv. Aby tomu zabránil, dopustí se činů, které ho přivedou až na psychoterapii. Přežije nesnáze středoškolského života i lásky a unikne bizarní smrti, která mu hrozí při pádu motoru z letadla. Donnie bojuje se svými démony, v přeneseném i skutečném slova smyslu, a prožívá příběhy, související s putováním v čase, s fundamentalistickými guru, osudem i machinacemi s vesmírem.

Režie: Richard Kelly
Hrají a postavy: Jake Gyllenhaal (Donnie Darko), Holmes Osborne (Eddie Darko), Maggie Gyllenhaalová (Elizabeth Darkoová), Daveigh Chaseová (Samantha Darkoová), Mary McDonnellová (Rose Darkoová), James Duval (Frank)
Scénář: Richard Kelly
Země: USA
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 80 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko