Sledovat film Don Quijote online

Přehrajte si film Don Quijote online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1051 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, drama, komedie, romantický Don Quijote na !
  Trailer k filmu Don Quijote   Sledovat Don Quijote online
Žánr:
dobrodružný, drama, komedie, romantický
Režie:
Peter Yates
Hrají a postavy:
John Lithgow (Don Quixote de La Mancha / Alonso Quixano), Bob Hoskins (Sancho Panza), Isabella Rosselliniová (vévodkyně), Vanessa Williamsová (Dulcinea / Aldonza), Lambert Wilson (vévoda), Amelia Warnerová (Antonia)
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
John Lithgow a Bob Hoskins jako Don Quijote a Sancho Panza v nejnovější adaptaci proslulého románu Miguela de Cervantese.

Don Alonso čte rád knihy o rytířství. Postupem času začníná věřit, že je rytíř jménem Don Quijote de La Mancha. Se svým věrným sluhou Sancho Panzou se rozhodne jít vstříc imaginárnímu dobrodružství. Než opustí rodnou ves, potkává krásnou služku, kterou pojmenuje Dulcinea a zvolí si ji za dámu svého srdce.
Hodnocení:
61 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski