Sledovat film Don Camillos Rückkehr online

Přehrajte si film Don Camillos Rückkehr online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Don Camillos Rückkehr na 3SAT!
  Trailer k filmu Don Camillos Rückkehr   Sledovat Don Camillos Rückkehr online
Žánr:
komedie
Režie:
Julien Duvivier
Hrají a postavy:
Fernandel (Don Camillo), Gino Cervi (Giuseppe Bottazzi dit Peppone), Edouard Delmont (Le docteur Spiletti / Il dottore Spiletti), Paolo Stoppa (Marchetti), Alexandre Rignault (Franceso Gallini dit Nero), Thomy Bourdelle (Cagnola)
Země:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1953
Popis:
Svobodomyslnost a volnomyšlenkářství dona Camilla, váženého a ctěného venkovského faráře, se nelíbila jak komunistům, tak jeho církevním nadřízeným. Biskup ho poslal do exilu, zapadlé horské vesničky, kam se nedalo ani dojet vozem. A městečko zatím ovládli komunisté. Avšak lidé na svého oblíbeného faráře nezapomněli. Vesnice se potýká s velkými problémy a především s obrovskými záplavami. Městská rada se rozhodne postavit hráze proti povodním, ale majitel pozemku to odmítá. Kdo ho přesvědčí, když to nedokázali mocní tohoto města? Možná ten, jehož slovo a silnou ruku ctí všichni. Peppone se musí vydat za svým úhlavním nepřítelem.
Hodnocení:
73 %
Sledujte na:
3SAT

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.