Sledovat film
Dokonce i déšť
online

Film Dokonce i déšť
  Trailer k filmu Dokonce i déšť Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Španělský režisér Sebastian se spolu se svým producentem Costou a filmovým štábem vydávají do Bolívie, aby natočili snímek o Kryštofu Kolumbovi a jeho objevech. Hlavně chtějí ukázat z nového pohledu, jakým způsobem se Španělé v 15.století chovali k Indiánům. Vše jde vcelku dobře až do chvíle, kdy vypuknou nepokoje ohledně privatizace vodních zdrojů - k tzv. válce o vodu, která v dubnu 2000 opravdu proběhla. Protestní akce vede shodou okolností i jeden z místních herců. Aktuální boje domorodců o pitnou vodu tak znovu oživují trpkou historii, kterou se Sebastian snaží zachytit ve svém filmu. V hlavní roli španělského filmu se coby Sebastian představí současná hvězda latinskoamerického filmu, Gael García Bernal.

Žánr: Drama, Historický
Hrají a postavy: Luis Tosar (Costa), Gael García Bernal (Sebastián), Carlos Aduviri (Daniel / Atuey), Karra Elejalde (Antón / Colón), Raúl Arévalo (Juan / Montesinos), Carlos Santos (Alberto / Las Casas)
Scénář: Paul Laverty
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 75 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko