Sledovat film Dohazovač online

Přehrajte si film Dohazovač online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1331 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Dohazovač
  Sledovat Dohazovač online
Žánr:
Drama
Režie:
Avi Nesher
Hrají a postavy:
Adir Miller (Yankele Bride), Maya Dagan (Clara Epsteinová), Tuval Shafir (Arik Burstein), Dror Keren (knihovník Meir), Dov Navon (Yozi Burstein), Yarden Bar-Kochbaová (Nili Bursteinová)
Země:
Izrael
Rok výroby:
2010
Popis:
Snímek Aviho Neshera míchá komedii s dramatem v příběhu o dospívání, jaký jen tak neuvidíte.

Arik, dospívající kluk z Haify, získá v roce 1968 práci u dohazovače Yankela Bridea. Yankele zde seznámí Arika s novým světem povstalým na ruinách toho starého. Jak se tak postupně učí pronikat do tajemství lidského srdce, zamiluje se Arik do Tamary, sestřenice svého kamaráda Beniho. Tamara se právě vrátila z Ameriky a nemluví o ničem jiném než o ženských právech, volné lásce a rock and rollu. Během jednoho klíčového léta se tak Arikův život od základů promění.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski