Sledovat film Dobrou noc a hodně štěstí online

Přehrajte si film Dobrou noc a hodně štěstí online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1162 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, historický Dobrou noc a hodně štěstí na !
  Trailer k filmu Dobrou noc a hodně štěstí   Sledovat Dobrou noc a hodně štěstí online
Žánr:
drama, historický
Režie:
George Clooney
Hrají a postavy:
Jeff Daniels (Sig Mickelson), David Strathairn (Edward R. Murrow), Alex Borsteinová (Natalie), Rose Abdoová (Millie Lernerová), Dianne Reeves (zpěvák), Peter Martin (pianista)
Země:
USA, Francie, Velká Británie, Japonsko
Rok výroby:
2005
Popis:
Postavili se proti vládě a jejich jedinou zbraní byla pravda.

Černobílý film George Clooneyho je rekonstrukcí sporu komentátora zpravodajství stanice CBS Edwarda Murrowa se senátorem Josephem McCarthyhym. Jejich konfrontace se odehrávaly přímo v živém vysílání. McCarthy stál v 50. letech v čele senátního výboru, který vyšetřoval občany podezřelé ze spolupráce s komunisty. Práce výboru se ve skutečnosti rovnala honu na čarodějnice. Kampaň senátora McCarthyho v nejmrazivějších letech studené války lze přirovnat k politickým procesům ve východním bloku ve stejné době, i když postihy v případě USA nebyly naštěstí tak tvrdé. Nespravedlivé obvinění přesto zničilo řadě lidí život nebo kariéru. Právě televizní zpravodajství o těchto kauzách pomohlo pronásledování zastavit.
Hodnocení:
74 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski