Film Dobrodružství Rockyho a Bullwinkla

Sledovat film
Dobrodružství Rockyho a Bullwinkla
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Po útěku z comicsu zpět do skutečného života chystá dvojice špiónů Boris a Natasha spolu s géniem zločinu Fearlessem nebezpečnou akci. Zvířecí kamarádi Rocky a Bullwinkle, jim v tom ale hodlají zabránit...
Neohrožený vůdce se chystá ovládnout svět a to je příležitost pro papírové hrdiny Rockyho a Bullwinkla! Zvířecí kamarádi mají jen osmačtyřicet hodin na to, aby zachránili Ameriku před útokem geniálního zloducha.

Žánr: Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Komedie
Režie: Des McAnuff
Hrají a postavy: Rene Russová (Natasha Fataleová), Jason Alexander (Boris Badenov), Piper Perabová (Karen Sympathyová), Randy Quaid (Cappy Von Trapment), Robert De Niro (Fearless Leader), June Forayová (Rocket J. Squirrel)
Scénář: Jay Ward, Kenneth Lonergan
Země: USA, Německo
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 43 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko