Film Dobrodružství Philiberta, kapitána paniců

Sledovat film
Dobrodružství Philiberta, kapitána paniců
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Království Francie, 1550, Bretaň. Naivní nejstarší syn pěstitele artyčoků Philibert je plný ideálů a maluje si slavnou budoucnost, až převezme otcovo zemědělství. Navíc si zachovává své panictví pro ženu, kterou má teprve potkat, kterou pro něj vybral Bůh. Když Philibertův otec umírá, svěří se mu, že není jeho skutečným otcem. Tím je šlechtic jménem Fulgence Bérendourt de Saint-Avoise, který byl zbaběle zabit jakýmsi Burgunďanem s mateřským znaménkem ve tvaru růžice na krku. Philibert společně se svým nepoctivým služebníkem Martinem opouští rodnou vesnici i Burgundsko pouze se svými ideály a s pytlem artyčoků. Philibertova odvaha, jeho laskavost i jeho tělesná a morální čistota projdou těžkou zkouškou kvůli kradmé bezohlednosti darebáků i kvůli trikům a lstím mnoha vášnivých žen.

Žánr: Dobrodružný, Komedie
Režie: Sylvain Fusée
Hrají a postavy: Jérémie Rénier (Philibert), Alexandre Astier (Clotindre Godovaire Targin Glulle de Putrolles d'A), Manu Payet (Martin), Elodie Navarreová (Ines), Eric Savin (stěrač / Comédon), Aurélie Montea (Pénélope)
Scénář: Jean-François Halin, Karine Angeli
Země: Francie
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 50 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko