Sledovat film Dobrodružství Philiberta, kapitána paniců online

Přehrajte si film Dobrodružství Philiberta, kapitána paniců HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, komedie Dobrodružství Philiberta, kapitána paniců na Filmbox Premium!
  Sledovat Dobrodružství Philiberta, kapitána paniců online
Žánr:
dobrodružný, komedie
Režie:
Sylvain Fusée
Hrají a postavy:
Jérémie Rénier (Philibert), Alexandre Astier (Clotindre Godovaire Targin Glulle de Putrolles d'A), Manu Payet (Martin), Elodie Navarreová (Ines), Eric Savin (stěrač / Comédon), Aurélie Montea (Pénélope)
Země:
Francie
Rok výroby:
2011
Popis:
Království Francie, 1550, Bretaň. Naivní nejstarší syn pěstitele artyčoků Philibert je plný ideálů a maluje si slavnou budoucnost, až převezme otcovo zemědělství. Navíc si zachovává své panictví pro ženu, kterou má teprve potkat, kterou pro něj vybral Bůh. Když Philibertův otec umírá, svěří se mu, že není jeho skutečným otcem. Tím je šlechtic jménem Fulgence Bérendourt de Saint-Avoise, který byl zbaběle zabit jakýmsi Burgunďanem s mateřským znaménkem ve tvaru růžice na krku. Philibert společně se svým nepoctivým služebníkem Martinem opouští rodnou vesnici i Burgundsko pouze se svými ideály a s pytlem artyčoků. Philibertova odvaha, jeho laskavost i jeho tělesná a morální čistota projdou těžkou zkouškou kvůli kradmé bezohlednosti darebáků i kvůli trikům a lstím mnoha vášnivých žen.
Hodnocení:
51 %
Sledujte na:
Filmbox Premium Filmbox Premium Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Premium online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski