Sledovat film
Dobré ráno, Vietname
online

Film Dobré ráno, Vietname
  Trailer k filmu Dobré ráno, Vietname Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Krutý čas války ve Vietnamu v protikladu s nesmrtelným humorem Robina Williamse a hudebních hitů tehdejší doby.
Dobré ráno, Vietname! To je pozdrav nového discjockeye na vlnách armádního rozhlasu, který doslova srší humorem a miluje rock and roll... Nový moderátor na vlnách armádního rozhlasu zásadně změní ranní vysílání. Vojáci ho zbožňují, ale někteří nadřízení ho zkrátka nenávidí. Velmi lidský příběh ukazuje krutý čas války ve Vietnamu v protikladu s nesmrtelným humorem Robina Williamse a hudebních hitů té doby.

Režie: Barry Levinson
Hrají a postavy: Robin Williams (A1C Adrian Cronauer), Forest Whitaker (Montesque Garlick), Tung Thanh Tran (Tuan), Chintara Sukapatanaová (Trinh), Bruno Kirby (Steven Hauk), Robert Wuhl (Marty Lee Dreiwitz)
Scénář: Mitch Markowitz
Země: USA
Rok výroby: 1987
Hodnocení: 74 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko