Sledovat film
Divoši
online

Film Divoši
  Trailer k filmu Divoši Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Oliver Stone je zpátky v plné síle s brutálním thrillerem divoši.
Vypravěčka Ophelia žije ve spokojeném postmoderním uspořádání se dvěma chlapci, kteří ji milují, a ona miluje je. Vzájemně na sebe nežárlí, jsou totiž výjimeční. Chon si jako bývalý elitní voják a žoldák vypěstoval ke světu poněkud cynický přístup, naopak nadaný botanik Ben by ho chtěl neustále zachraňovat. Odlišné povahy spojují společné zážitky ze školy a také podnikání. Díky Benovým schopnostem a Chonovým kontaktům prodávají nejlepší trávu v celé Kalifornii. Je to celkem bezpečné podnikání, zvlášť když mají pod palcem agenta z protidrogového. Jen pár kilometrů na jih od téhle idyly ale operují mexické kartely a jednomu z nich se Benův a Chonův

Žánr: Thriller, Drama, Krimi
Režie: Oliver Stone
Hrají a postavy: Blake Livelyová (O), Taylor Kitsch (Chon), Aaron Johnson (Ben), Jana Banker (dívka hrající volleyball), Candra Docherty (dívka v rostoucím domě), Nana Agyapongová (doručovací dívka)
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 65 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 13.9.2022 23:35
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська