Sledovat film Dívka z divočiny online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Dívka z divočiny
  Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Don McBrearty
Hrají a postavy:
Brian Austin Green (Ned Giles), Kathleen Munroeová (Margaret Hawkins), Matthew Edison (Tolbert 'Tolley' Phillips Junior), Andrew Gillies (Harold Browning), Gregory 'Dominic' Odjig (Albert Valor), Lola Tash (Chideh)
Scénář:
Ronald Parker
Země:
Kanada
Rok výroby:
2010
Popis:
Ned se snaží prorazit jako fotograf u novin, ale jeho snímky postrádají originalitu. Proto se vydává na výpravu za záchranou chlapce, kterého unesli Apačové. Místo chlapce ale narazí na indiánskou dívku v nesnázích...
Hodnocení:
54 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko