Sledovat film Dívka a pes online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Dívka a pes
  Trailer k filmu Dívka a pes   Sledovat 1524 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
Peter Svatek
Hrají a postavy:
Janeane Garofalová (Mary), Kristen Holden-Ried (Jake), Nicolas Wright (Ethan), Victor (Binky), Sara Bradeenová (Elaine), Noah Bernett (Gary)
Země:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Cynická hudební kritička Mary, která se nikdy nedostala přes své neúspěšné manželství, znovu odmítá otevřít své srdce. Ale když uvízne na dálnici s matčiným psíkem Binkym, její srdce se postupně obměkčí a nakonec dokáže milovat nejen onoho psa, ale i najít místo ve svém srdci pro svou sestru z předměstí a jejího trpělivého přítele Jakea.
Hodnocení:
56 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski