Sledovat film Dieťa online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Dieťa
  Trailer k filmu Dieťa   Sledovat 1313 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi, Romantický
Režie:
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
Hrají a postavy:
Jérémie Rénier (Bruno), Déborah Françoisová (Synia), Jérémie Segard (Steve), Fabrizio Rongione (Mladý bandita), Olivier Gourmet (Policista v civilu), Anne Gerardová (Obchodnice)
Země:
Belgie, Francie
Rok výroby:
2005
Popis:
Osmnáctiletá Sonia a její jen o málo starší přítel Bruno se stanou rodiči malého Jimmyho. Sonia miluje své dítě, ale touží i po Brunovi, který si na rozdíl od ní vůbec neuvědomuje svou odpovědnost. Pracovat ze zásady nechce a živí se drobnými krádežemi. Když dojdou peníze a Bruno se dostane do potíží, rozhodne se, bez matčina vědomí, syna prodat.
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski