Sledovat film Die Wunde online

Přehrajte si film Die Wunde online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1138 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický Die Wunde na !
  Sledovat Die Wunde online
Žánr:
drama, romantický
Režie:
John Trengove
Hrají a postavy:
Nakhane Touré (Xolani), Bongile Mantsai (Vija), Niza Jay (Kwanda), Thobani Mseleni (Babalo), Gamelihle Bovana (Initiate), Halalisani Bradley Cebekhulu (Initiate)
Země:
Jižní Afrika, Německo, Nizozemí, Francie
Rok výroby:
2017
Popis:
Jednou za život mají chlapci v Jihoafrické republice možnost projít iniciačním rituálem a proměnit se v mladé muže. Opouští tak moderní města a vydávají se ke kmeni, který žije na osamoceném místě ve skalách. Přerod má tentokrát podstoupit také mladík Kwanda z bohaté rodiny. Za jeho opatrovníka byl vybrán Xolani, jenž mu má být na blízku při zásadním momentu jeho života. A také že je - stará se o něho, je s ním, když ho potřebuje. Jenže mladíkova identita až příliš narušuje Xolaniho život. Je čím dál těžší před ním ukrývat pravý důvod návratu, kterým pro Xolaniho není ani oddanost kmeni, ani finanční odměna za opatrovnictví. Je tu někdo, kvůli němuž se každý rok navrací. V homofobním prostředí však není pro lásku mezi dvěma muži místo. Xolaniho svěřenec proto poskytuje alternativu a je obrazem změny, která nabízí šťastný konec.
Hodnocení:
67 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski