Sledovat film Die Tribute von Panem - Mockingjay Teil 2 online

Přehrajte si film Die Tribute von Panem - Mockingjay Teil 2 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1092 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, drama, sci-fi, thriller, válečný Die Tribute von Panem - Mockingjay Teil 2 na !
  Trailer k filmu Die Tribute von Panem - Mockingjay Teil 2   Sledovat Die Tribute von Panem - Mockingjay Teil 2 online
Žánr:
akční, dobrodružný, drama, sci-fi, thriller, válečný
Režie:
Francis Lawrence
Hrají a postavy:
Jennifer Lawrenceová (Katniss Everdeenová), Josh Hutcherson (Peeta Mellark), Liam Hemsworth (Gale Hawthorne), Woody Harrelson (Haymitch Abernathy), Donald Sutherland (prezident Snow), Philip Seymour Hoffman (Plutarch Heavensbee)
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
V poslední kapitole nepůjde jen o přežití, ale bude se bojovat o budoucnost obyvatel celého Panemu. Konečné zúčtování s nenáviděným prezidentem Snowem se blíží. Reprodrozd Katniss spolu se skupinou nejbližších přátel, včetně Gala, Finnicka a Peety, povede rebely v jejich boji za svobodou. Jednotka z 13. kraje se vydává na misi, jejímž cílem je zničit prezidenta a skoncovat s jeho tyranií. Na Katniss však tentokrát čeká mnohem nebezpečnější nepřítel, než ten s jakým se dosud setkala v aréně Hladových her.
Hodnocení:
66 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski