Sledovat film Die Tribute von Panem - Catching Fire I (2) online

Přehrajte si film Die Tribute von Panem - Catching Fire I (2) online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, science fiction, thriller Die Tribute von Panem - Catching Fire I (2) na !
  Trailer k filmu Die Tribute von Panem - Catching Fire I (2)   Sledovat Die Tribute von Panem - Catching Fire I (2) online
Žánr:
akční, dobrodružný, science fiction, thriller
Režie:
Francis Lawrence
Hrají a postavy:
Jennifer Lawrenceová (Katniss Everdeenová), Liam Hemsworth (Gale Hawthorne), Jack Quaid (Marvel), Taylor St. Clair (rozparovač), Sandra Ellis Laffertyová (Greasy Sae), Woody Harrelson (Haymitch Abernathy)
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Nezapomeň, kdo je nepřítel.

Pokračování filmového hitu Hunger Games, který po celém světě vydělal 700 milionů dolarů. Vítězství Katniss a Peeta v 74. ročníku Hunger Games zažehly napříč Zeměmi Panemu jiskru vzpoury proti mocnému Kapitolu. To už je velmi pádný důvod pro Kapitol, aby se obou hrdinů pokusil zbavit. A navíc se blíží jubilejní 75. ročník her.
Hodnocení:
76 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.