Sledovat film Die große Liebe meines Lebens online

Přehrajte si film Die große Liebe meines Lebens online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, romantický Die große Liebe meines Lebens na 3SAT!
  Trailer k filmu Die große Liebe meines Lebens   Sledovat Die große Liebe meines Lebens online
Žánr:
drama, komedie, romantický
Režie:
Leo McCarey
Hrají a postavy:
Cary Grant (Nickie Ferrante), Deborah Kerrová (Terry McKay), Richard Denning (Kenneth Bradley), Neva Pattersonová (Lois Clark), Cathleen Nesbittová (babička Janou), Robert Q. Lewis (On-reportér)
Země:
USA
Rok výroby:
1957
Popis:
Na palubě luxusního parníku se z Evropy do Spojených států vrací ve společnosti proslulý svobodný playboy Nicky Ferrante. Seznámí se s přitažlivou a zdravě sebevědomou Terry a oba se do sebe zamilují, i když jsou vázáni každý jinde a Nicky má dokonce před svatbou. Je to jen letmé šálení smyslů v příjemném prostředí zaoceánské lodi, kde jeden druhému nemůže nadlouho uniknout, i kdyby chtěl, anebo opravdový a hluboký cit? Oba se rozhodnou, že to zjistí. Ještě před přistáním v newyorském přístavu si slíbí, že se za půl roku sejdou na vyhlídkové terase Empire State Building. Pokud samozřejmě budou v té době bez závazků a pokud Nicky, který si velmi zakládá na tom, že nikdy nepracoval, dokáže svoji budoucí ženu uživit. Další děj se nesluší prozrazovat, i když vnímavý divák či amatérský filmový historik už bystří pozornost, neboť mu to něco připomíná. Aby ne.
Hodnocení:
76 %
Sledujte na:
3SAT 3SAT Archív a všechna videa pořadů televize 3SAT online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski