Sledovat film Die dunkle Seite des Mondes online

Přehrajte si film Die dunkle Seite des Mondes online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1092 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online thriller Die dunkle Seite des Mondes na !
  Trailer k filmu Die dunkle Seite des Mondes   Sledovat Die dunkle Seite des Mondes online
Žánr:
thriller
Režie:
Stephan Rick
Hrají a postavy:
Jürgen Prochnow (Pius Ott), Moritz Bleibtreu (Urs Blank), Nora von Waldstätten (Lucille), André Hennicke (Joe), Doris Schretzmayerová (Evelyn Blank), Ian T. Dickinson (Jack Taylor)
Země:
Německo, Lucembursko
Rok výroby:
2015
Popis:
Úspěšný právník Urs je příkladem a hvězdou své profese. Má krásnou kariéru, krásnou a perfektní ženu, krásné a drahé auto, konto naplněné penězi. Sebevražda jeho kolegy s ním ale otřese, vždyť on taky žil takhle skvělý život. Potkává krásnou dívku, která vyznává alternativní způsob života a zúčastní se experimentu s halucinogenními houbičkami. Změna života je ale drastičtější, než se dalo čekat. Drogový experiment v něm uvolní syrové lidské pudy a na povrch se dostane jeho odvrácená strana. Urse ovládne potlačovaná agresivita a dostane se zcela mimo kontrolu. Civilizovaný právník se promění v člověka hnaného instinkty a v nevypočitatelného zabijáka. Utíká do lesů, na stopě už mu je ale policie a také pomstychtivý protivník.
Hodnocení:
64 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski