Sledovat film Děti z Big City online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Děti z Big City
  Trailer k filmu Děti z Big City   Sledovat 1524 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Rodinný, Western
Režie:
Djamel Bensalah
Hrají a postavy:
Vincent Valladon (James Wayne), Paolina Biguine (Deborah White - The Pretty Girl), Jérémy Denisty (William White - Mayor's syn), Samy Seghir (Wapiti), Alexis Maah (Independance), Samen Télesphore Teunou (Jefferson)
Země:
Francie
Rok výroby:
2007
Popis:
Píše se rok 1880 a jsme na samotné výspě amerického západu. Malé městečko Big City očekává příjezd nových imigrantů. Ale ti jsou na cestě přepadeni indiány. Všichni dospělí z Big City se vydávají na jejich záchranu a děti zde na čas osiří. Jedinými dospělými, kteří zůstali, jsou starý alkoholik a místní blázen. Od tohoto dne se ale z blázna stává šerif a z alkoholika smírčí soudce a děti získávají nečekané pozice v Big City. Najednou tu je dětský starosta, barman, společnice. Každé dítě jednoduše přebírá funkci a povolání svých rodičů. Ale indiánské děti na sebe nenechají dlouho čekat a v Big City se schyluje k velkým bitkám.
Hodnocení:
54 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski