Film Děti z Big City

Sledovat film
Děti z Big City
online

Přehrajte si film Děti z Big City online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1325 filmů a 130 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Píše se rok 1880 a jsme na samotné výspě amerického západu. Malé městečko Big City očekává příjezd nových imigrantů. Ale ti jsou na cestě přepadeni indiány. Všichni dospělí z Big City se vydávají na jejich záchranu a děti zde na čas osiří. Jedinými dospělými, kteří zůstali, jsou starý alkoholik a místní blázen. Od tohoto dne se ale z blázna stává šerif a z alkoholika smírčí soudce a děti získávají nečekané pozice v Big City. Najednou tu je dětský starosta, barman, společnice. Každé dítě jednoduše přebírá funkci a povolání svých rodičů. Ale indiánské děti na sebe nenechají dlouho čekat a v Big City se schyluje k velkým bitkám.

Žánr: Dobrodružný, Rodinný, Western
Režie: Djamel Bensalah
Hrají a postavy: Vincent Valladon (James Wayne), Paolina Biguine (Deborah White - The Pretty Girl), Jérémy Denisty (William White - Mayor's syn), Samy Seghir (Wapiti), Alexis Maah (Independance), Samen Télesphore Teunou (Jefferson)
Scénář: Djamel Bensalah
Země: Francie
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 54 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko