Sledovat film Destry online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Destry
  Sledovat 1313 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Western
Režie:
George Marshall
Hrají a postavy:
Audie Murphy (Tom Destry), Mari Blanchardová (Brandy), Lyle Bettger (Phil Decker), Thomas Mitchell (Reginald T. 'Rags' Barnaby), Edgar Buchanan (Honorable Hiram J. Sellers, Mayor), Lori Nelsonová (Martha Phillips)
Země:
USA
Rok výroby:
1954
Popis:
Malé městečko je v moci jednoho velkého lotra a podvodníka. Nově zvolený šerif povolá jako svého zástupce Destryho, syna legendárního pistolníka. Jeho příjezd je však zklamáním. Z dostavníku vystoupí mladíček nevelkého vzrůstu, který nenosí ani kolty. Jenomže první dojem někdy klame.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski