Sledovat film Derült égből apu online

Přehrajte si film Derült égből apu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie Derült égből apu na Duna!
  Trailer k filmu Derült égből apu   Sledovat Derült égből apu online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Hugo Gélin
Hrají a postavy:
Omar Sy (Samuel), Clémence Poésyová (Kristin), Antoine Bertrand (Bernie), Ashley Walters (Lowell), Gloria Colston (Gloria), Clémentine Célariéová (Samantha)
Země:
Francie, Velká Británie
Rok výroby:
2016
Popis:
Být svobodným otcem vůbec není lehké.

Vtipný a nonšalantní Samuel si užívá bezstarostný život na francouzské Riviéře. Jednoho dne ho však navštíví víkendový flirt Kristin a oznámí mu, že dítě, které drží v náručí, je jeho. Předá mu holčičku a uteče. Samuel vyráží s malou Glorií do Londýna, kde Kristin marně hledá. Nakonec mu nezbývá nic jiného než si najít práci a ve velkoměstě se usadit. Samuel se okouzlujícím způsobem pouští do výchovy malé Glorie. Během následujících osmi let se ukáže, že je nejen milující, ale i hodně netradiční táta. S humorem se vypořádává s nástrahami každodenního života osamělého Francouze v Londýně. Rodinná idylka se však záhy změní, když se zničehonic před jejich dveřmi objeví Kristin.
Hodnocení:
74 %
Sledujte na:
Duna Duna Archív a všechna videa pořadů televize Duna online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski