Sledovat film Der Traum vom Süden online

Přehrajte si film Der Traum vom Süden online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online romantický Der Traum vom Süden na !
  Sledovat Der Traum vom Süden online
Žánr:
romantický
Režie:
Christine Kabisch
Hrají a postavy:
Gila von Weitershausenová (Henriette), Elmar Wepper (Werner), Monika Peitschová (Vera), Dietrich Hollinderbäumer (Erich), Katharina Schubertová (Doris), Neithardt Riedel (Achim)
Země:
Německo
Rok výroby:
2004
Popis:
Manželé Henrietta a Werner Wallnerovi po pětadvaceti letech hodlají zanechat práce v prosperující módní firmě a odstěhovat se do již zakoupeného domu ve Španělsku. Obchod přenechávají synovi Thomasovi, zatímco dceři Elke, která žije sama se dvěma malými chlapci, se matčin brzký odjezd příliš nezamlouvá. Wallnerovi jsou ale pevně rozhodnuti konečně si užívat a také navštívit Granadu, kam chtěli jet už jako novomanželé, ale tehdy na to neměli prostředky.

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.