Sledovat film Der Marsianer - Rettet Mark Watney online

Přehrajte si film Der Marsianer - Rettet Mark Watney online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, science fiction Der Marsianer - Rettet Mark Watney na PRO7!
  Trailer k filmu Der Marsianer - Rettet Mark Watney   Sledovat Der Marsianer - Rettet Mark Watney online
Žánr:
akční, dobrodružný, science fiction
Režie:
Ridley Scott
Hrají a postavy:
Matt Damon (Mark Watney), Jessica Chastainová (Melissa Lewisová), Kristen Wiigová (Annie Montroseová), Jeff Daniels (Teddy Sanders), Michael Pena (Rick Martinez), Sean Bean (Mitch Henderson)
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Pomoc je jen 225 000 000 kilometrů daleko.

Před šesti dny se astronaut Mark Watney jako jeden z prvních lidí prošel po Marsu. Teď bude ale nejspíš taky prvním člověkem, který tam zemře sám a bez spojení se Zemí. Marka a jeho kolegy totiž během mise na Mars zaskočila prašná bouře a on v ní málem zahynul. Zbytek jeho týmu planetu narychlo opustil v domnění, že je mrtvý. Ale on přežil a ocitá se tak sám na nehostinné planetě. Má k dispozici jen omezené zásoby, a tak musí využít veškerý důvtip, invenci a technické znalosti, aby nejen přežil, ale také nalezl způsob, jak vyslat signál na Zemi, že je naživu. V okamžiku, kdy se mu to podaří, začne miliony kilometrů daleko od něj NASA a mezinárodní tým vědců neúnavně pracovat, aby dostali tohoto
Hodnocení:
80 %
Sledujte na:
PRO7

Seznam epizod

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.