Sledovat film Der kleine Tod online

Přehrajte si film Der kleine Tod online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Der kleine Tod online
Žánr:
komedie
Režie:
Josh Lawson
Hrají:
Bojana Novakovicová (Maeve), Josh Lawson (Paul), Damon Herriman (Dan), Ben Lawson (Glenn), Lisa McCuneová (Maureen), Patrick Brammall (Richard)
Země:
Austrálie
Rok výroby:
2014
Popis:
Originální komedie o sexu, lásce, vztazích a tajných tužbách spořádaných obyvatel poklidného předměstí australského Sydney. Malá smrt, což v australském slangu znamená orgasmus, vypráví o tom, co se stane, když lidé řeknou, po čem skutečně touží. Autor Josh Lawson ve svém režijním debutu objevuje zvláštní fetiše několika párů, kteří se jimi snaží okořenit svůj sexuální život. Je otázka, kam až jednotliví lidé zajdou, aby naplnili své momenty extáze. Některé jejich fantazie jsou nebezpečné, zatímco jiné vedou k nepředvídaným výsledkům, například když muž má tajný poměr se svou vlastní manželkou... Jindy se sexuální experimentování vymkne z kontroly a nedopadá podle plánu.
Hodnocení:
71 %
Sledujte na:
3SAT

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.