Sledovat film Der Baader Meinhof Komplex (1) online

Přehrajte si film Der Baader Meinhof Komplex (1) online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online životopisný, drama, historický, krimi Der Baader Meinhof Komplex (1) na ARD!
  Trailer k filmu Der Baader Meinhof Komplex (1)   Sledovat Der Baader Meinhof Komplex (1) online
Žánr:
životopisný, drama, historický, krimi
Režie:
Uli Edel
Hrají a postavy:
Martina Gedecková (Ulrike Meinhofová), Moritz Bleibtreu (Andreas Baader), Johanna Wokaleková (Gudrun Ensslinová), Nadja Uhlová (Brigitte Mohnhauptová), Stipe Erceg (Holger Meins), Niels-Bruno Schmidt (Jan Carl Raspe)
Země:
Německo
Rok výroby:
2008
Popis:
Známý případ terorismu v Německu.

Německo na prahu sedmdesátých let. Andreas Baader, Ulrike Meinhofová a Gudrun Ensslinová, děti příslušníků "nacistické generace", bojují proti všemu, co pokládají za projevy "nového fašismu": americká politika ve Vietnamu, vykořisťování zemí třetího světa, postoj Západu k doutnajícímu blízkovýchodnímu konfliktu. Samotná skupina se postupně víc a víc radikalizuje, nakonec vznikne Frakce Rudé Armády (RAF) - teroristická skupina, která v zemi organizuje stále krvavější atentáty a vraždí prominentní politiky a podnikatele. Na druhé straně stojí Horst Herold, šéf Spolkového kriminálního úřadu, který činy celé skupiny ostře odsuzuje a RAF úspěšně pronásleduje, motivaci teroristů se zároveň pokouší porozumět.
Hodnocení:
74 %
Sledujte na:
ARD ARD Archív a všechna videa pořadů televize ARD online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski