Sledovat film Deník malého poseroutky 2 online

Přehrajte si film Deník malého poseroutky 2 HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Deník malého poseroutky 2 na HBO2!
  Trailer k filmu Deník malého poseroutky 2   Sledovat Deník malého poseroutky 2 online
Žánr:
komedie
Režie:
David Bowers
Hrají a postavy:
Zachary Gordon (Greg Heffley), Devon Bostick (Rodrick Heffley), Rachael Harrisová (Susan Heffleyová), Robert Capron (Rowley Jefferson), Steve Zahn (Frank Heffley), Connor Fielding (Manny Heffley)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Greg Heffley, kluk, který proslavil "poseroutky", se vrací v neskutečně legračním pokračování filmu, jenž vznikl na motivy druhého dílu série knižních bestsellerů! Greg se konečně zbavil svého sýrového prokletí, směle nastupuje do sedmé třídy a oči může nechat na Holly Hills, dívce, která se právě přistěhovala do města. Jen doma se mu věci vymykají z rukou, obzvláště jeho starší brácha Rodrick ho pořádně trápí. A tak Greg brzy zjistí, že může být ještě něco daleko děsivějšího než škola, jeho vlastní rodina!
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
HBO2 HBO2 Archív a všechna videa pořadů televize HBO2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski