Sledovat film Děkan Spanley online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Děkan Spanley
  Trailer k filmu Děkan Spanley   Sledovat 1473 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Toa Fraser
Hrají a postavy:
Jeremy Northam (vypravěč), Sam Neill (Dean Spanley), Bryan Brown (Wrather), Peter O (senior), Art Malik (Swami Nala Prash), Elizabeth Goram-Smith (mladá paní)
Země:
Nový Zéland, Velká Británie
Rok výroby:
2008
Popis:
Tvůrci novozélandsko-britské komediální adaptace sedmdesát let staré fantasy novely Lorda Dunsanyho označili své dílo takto: "Surreální soubor povídaní o reinkarnaci a vztahu mezi otcem a synem a pánem a jeho psem." Film se odehrává na počátku dvacátého století v edwardovské Anglii v rodině Fisků. Fisk senior se stal po ztrátě mladšího syna starým bručounem. Jeho druhý syn Fisk junior se mu neustále snaží zlepšit náladu. Bohužel bezvýsledně. Jednoho krásného dne přivede kvůli přednášce o putování duší mezi těly na návštěvu hinduistického mnicha. Do hry následně vstupuje i kněz Dean Spanley. Dean má slabost pro maďarské tokajské víno, které ho přivádí do extáze ne nepodobné té, kterou zažívaly věštkyně v Thébách. Fisk junior tedy zabezpečí velké množství tohoto moku a Dean se začne rozpomínat na období, kdy byl psem... Komedie s typicky britským suchým humorem v režii novozélandského tvůrce Toa Frasera přináší zamyšlení nad otcovsko-synovskými vztahy v době, kdy Británie ještě byla světovou velmocí a kdy být součástí britské aristokracie něco znamenalo. Film Dean Spanley si z nejrůznějších mezinárodních festivalů odnesl deset ocenění.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski