Sledovat film Daybreakers online

Přehrajte si film Daybreakers online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Daybreakers online
Žánr:
akční, drama, horor, science fiction, thriller
Režie:
Michael Spierig, Peter Spierig
Hrají:
Ethan Hawke (Edward Dalton), Willem Dafoe (Lionel 'Elvis' Cormac), Sam Neill (Charles Bromley), Claudia Karvanová (Audrey Bennettová), Michael Dorman (Frankie Dalton), Isabel Lucas (Alison Bromleyová)
Země:
Austrálie, USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Na vrcholi potravního řetězce nastaly změny.

Píše se rok 2019. Zemí se přehnala neznámá nákaza, která přeměnila naprostou většinu obyvatel v upíry. Lidé teď patří mezi ohrožený, podřadný druh. Jsou nuceni se ukrývat před upíry, kteří je usilovně udržují na pokraji vyhynutí, Aby se měli čím živit, Edward Dalton, vědec, který se odmítá živit lidskou krvi, se snaží vytvořit umělou krevní náhradu, co by dokázala udržet upíry při životě. Času a naděje ale zbývá jen velice málo - nez Ed potká Audrey, lidskou ženu, která mu pomůže k překvapivému objevu. Vyzbrojen informací, za kterou by upíři i lidé byli ochotni zabíjet, je nucen pustit se do nebezpečného boje, který rozhodne o osudu lidstva.
Hodnocení:
65 %
Sledujte na:
PRO7

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.