Sledovat film Das Tagebuch der Anne Frank online

Přehrajte si film Das Tagebuch der Anne Frank online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Das Tagebuch der Anne Frank na ZDF!
  Sledovat Das Tagebuch der Anne Frank online
Žánr:
drama
Režie:
Hans Steinbichler
Hrají a postavy:
Lea van Acken (Anne Franková), Martina Gedecková (Edith Frank), Ulrich Noethen (Otto Frank), Stella Kunkatová (Margot Franková), André Jung (Hans van Daan), Margarita Broichová (Petronella Van Daan)
Země:
Německo
Rok výroby:
2016
Popis:
Po emigraci se novým domovem rodiny Frankových stává Amsterdam. Pokoušejí o nový začátek - až do doby, než je i Holandsko obsazené a situace pro židy se radikálně mění. Otec se záhy rozhoduje zmizet s celou rodinou do ilegality. K Frankovým se brzy přidává druhá rodina, všech sedm lidí žije v prostoru cca. 50 m² v neustálém strachu. Jediným spojením s vnějším světem je rádio a otcova sekretářka Miep. Ale i zde se najde prostor pro drobné radosti. Anne dostává od svého otce k 13. narozeninám zápisník, který se později stane nejslavnějším deníkem světa…
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
ZDF ZDF Archív a všechna videa pořadů televize ZDF online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski