Sledovat film Dáma v zeleném online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Dáma v zeleném
  Trailer k filmu Dáma v zeleném   Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Horor, Krimi, Mysteriózní
Režie:
Roy William Neill
Hrají a postavy:
Basil Rathbone (Sherlock Holmes), Nigel Bruce (Dr. John H. Watson), Hillary Brookeová (Lydia Marlowová), Henry Daniell (Prof. Moriarty), Paul Cavanagh (Sir George Fenwick), Matthew Boulton (Inspektor Gregson ze Scotland Yardu)
Země:
USA
Rok výroby:
1945
Popis:
Detektiv Sherlock Holmes a jeho přítel a asistent doktor Watson jsou vyzváni, aby objasnili několik vražd mladých žen v ulicích Londýna. Vyšetřování přivádí Holmese do jednoho klubu, kde se provádí hypnóza a kdei jeho posléze hypnotizuje "žena v zeleném".
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski