Sledovat film Daleko od domu: Przygody zółtego psa online

Přehrajte si film Daleko od domu: Przygody zółtego psa online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodruďż˝nďż˝, rodinnďż˝, dobrodružný Daleko od domu: Przygody zółtego psa na !
  Trailer k filmu Daleko od domu: Przygody zółtego psa   Sledovat Daleko od domu: Przygody zółtego psa online
Žánr:
dobrodruďż˝nďż˝, rodinnďż˝, dobrodružný
Režie:
Phillip Borsos
Hrají a postavy:
Mimi Rogersová (Katherine McCormicková), Bruce Davison (John McCormick), Jesse Bradford (Angus McCormick), Tom Bower (John Gale), Joel Palmer (Silas McCormick), Josh Wannamaker (David Finlay)
Země:
USA
Rok výroby:
1995
Popis:
Chlapec a jeho pes, ztraceni uprostřed divočiny, bojují o přežití v dobrodružném filmu pro celou rodinu.

Angus McCormick je mladý teenager, který najde zatoulaného psa a pojmenuje ho "Žlutý pes". Několik dní nato cestuje se svým otcem a pejskem po pobřeží Britské Kolumbie v Kanadě, když se jejich loďka náhle dostane do nebezpečného vodního proudu a Angusovi se spolu se svým čtyřnohým přítelem podaří vylodit na pevninu. Angusovi rodiče se okamžitě snaží přivolat záchrannou službu, ale Angusovi, který dostal dobré lekce od svého otce, jak přežít v divočině, se mezitím s pomocí svého inteligentního psa podaří přivolat záchranáře a najít cestu domů...
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski