Sledovat film Čtvrtý druh online

Přehrajte si film Čtvrtý druh HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online horor, záhady, science fiction, thriller, fantasy Čtvrtý druh na Filmbox!
  Trailer k filmu Čtvrtý druh   Sledovat Čtvrtý druh online
Žánr:
horor, záhady, science fiction, thriller, fantasy
Režie:
Olatunde Osunsanmi
Hrají a postavy:
Milla Jovovichová (Abbey Tylerová), Will Patton (šerif August), Hakeem Kae-Kazim (Awolowa Odusami), Corey Johnson (Tommy Fisher), Enzo Cilenti (Scott Stracinsky), Elias Koteas (Abel Campos)
Země:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
2009
Popis:
Existují čtyři druhy setkání s mimozemskou civilizací. Ten čtvrtý je únos.

V roce 1972 byla stanovena stupnice vyšetřování případů s podezřením účasti mimozemské iteligence. Zpozorování UFO bývá označeno jako první druh setkání, shromáždění důkazů znamená druhý stupeň, kontakt s mimozemšťany je druhem třetím. Poslední, čtvrtý druh setkání, označuje únos. Dokumentace třetího a čtvrtého druhu setkání neexistovala. Donedávna. Provokativní thriller Čtvrtý druh je natočen podle skutečných událostí v odlehlém městě Aljašky, kde od šedesátých let dochází k záhadnému mizení lidí. Tento jev nebyl nikdy uspokojivě vysvětlen. Díky natáčení psychologických sezení s traumatizovanými pacienty objevila a shromáždila doktorka Abigail Tylerová (Milla Jovovich) extremně znepokojující důkazy o setkání čtvrtého druhu, které vedly k obnovení vyšetřování záhadných zmizení.
Hodnocení:
60 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski