Sledovat film
Čtvrtá mocnost
online

Film Čtvrtá mocnost
  Trailer k filmu Čtvrtá mocnost Trailer
Přehrajte si film Čtvrtá mocnost online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1606 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Děsivě realistický pohled na život v Moskvě, řízený politickými zájmy.
Paul Jensen je novinář a právě opouští Berlín. Vydává se daleko na východ, do Moskvy, aby zde začal pracovat v bulvárních novinách, které vede jeho mentor Alexei Onegin. S nebývalou rychlostí dokáže novinám navrátit jejich zašlý lesk a slávu a také zvýšit prodej. Paulův život je jedna velká party, dokud nepotká okouzlující Katju a nezamiluje se do ní. Ta ho přiměje vést v novinách politicky laděný nekrolog. Od té chvíle se spustí řetězec událostí, jenž obrátí Paulův život vzhůru nohama. Paul je zatčen jako terorista. Když je s Oneginovou pomocí propuštěn, musí čelit dalším tajemstvím, tentokráte ze své vlastní minulosti, a odhalit politické spiknutí namířené proti němu samému. Závod s časem začíná.

Žánr: Thriller
Režie: Dennis Gansel
Hrají a postavy: Moritz Bleibtreu (Paul Jensen), Kasia Smutniaková (Katja), Max Riemelt (Dima), Rade Serbedzija (Onjegin), Mark Ivanir (Aslan), Javgenji Sitochin (Nevsky)
Země: Německo
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 61 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko