Sledovat film Cosmoball online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Cosmoball
  Sledovat 1529 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Science Fiction, Sport
Režie:
Dzhanik Faiziyev
Hrají a postavy:
Viktoriya Agalakova (Natasha), Georgiy Bestaev (Molodezh na tribune), Khristina Blokhina (Amazonka Vo), Valeriya Bukhina (Amazonka Bu), Wolfgang Cerny (Borodach s Tayms-skver), Aleksandra Cherkasova (Mama devochki s respiratorom)
Scénář:
Dzhanik Faiziyev, Twister Murchison, Drew Row, Andrey Rubanov, Anastasiya Safronova
Země:
Rusko
Rok výroby:
2020
Popis:
Cosmoball je úchvatná mezigalaktická hra budoucnosti, v níž se utkávají lidé s mimozemšťany. Mladík s neskutečnou silou neznámé povahy se připojí k týmu horkokrevných superhrdinů výměnou za lék na smrtelnou nemoc své matky.
Hodnocení:
45 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko