Sledovat film Connorsova válka online

Přehrajte si film Connorsova válka HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akďż˝nďż˝, akční Connorsova válka na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Connorsova válka   Sledovat Connorsova válka online
Žánr:
akďż˝nďż˝, akční
Režie:
Nick Castle
Hrají a postavy:
Anthony 'Treach' Criss (Connors), Nia Peeplesová (Amanda), Blu Mankuma (Brooks), Tom Heaton (Howard), Garwin Sanford (Darryl Greene), Warren Derosa (Barns)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Nikdy ho neuvidíte přicházet!

Anthony "Treach" Criss z hiphopové skupiny Naughty By Nature a NIa Peeples jsou při střetu s šílencem, který plánuje zničující katastrofu, do vzrušující jízdy s vysokými sázkami. V důsledku sabotáže přijde zvláštní agent CIA Connors při jedné z akcí o zrak. Souhlasí s tím, že dostane pokusné sérum, které může jeho slepotu vyléčit. Agent Connors je tak vybaven novou mimořádnou schopností vidění, díky niž je schopen splnit odvážný úkol pro svého bývalého učitele - aby zjistil, že byl podvodně zatažen do krádeže smrtící chemické bomby, která má být použita ke zvrácenému teroristickému útoku.
Hodnocení:
48 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski