Sledovat film Co dál, doktore? online

Přehrajte si film Co dál, doktore? online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, romantický Co dál, doktore? na !
  Trailer k filmu Co dál, doktore?   Sledovat Co dál, doktore? online
Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Peter Bogdanovich
Hrají a postavy:
Barbra Streisandová (Judy Maxwellová), Ryan O'Neal (Howard Bannister), Madeline Kahnová (Eunice Burnsová), Kenneth Mars (Hugh Simon), Austin Pendleton (Frederick Larrabee), Michael Murphy (pan Smith)
Země:
USA
Rok výroby:
1972
Popis:
Barbra Streisandová a Ryan O'Neal ve slavné komedii plné nedorozumění, záměn a kufrů.

Dr. Howard Bannister, neobyčejně plachý profesor, cestuje se svou snoubenkou Eunice Burnsovou do San Francisca, kde by rád od bohatého mecenáše získal příspěvek na svou práci. Snoubenci bydlí v oddělených pokojích, což způsobí řadu nedorozumění stejně jako několik navlas stejných kufrů, patřících ovšem různým majitelům. V jednom jsou ukradené klenoty, v jiném přísně tajné dokumenty, v dalším zas Howardovy pravěké kameny a v posledním ženské prádlo. Navíc se Howard v lékárně seznámí s extravagantní Judy Maxwell, která se do něj zamiluje a rozhodne se ho svést.
Hodnocení:
79 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.