Sledovat film Cleaner - Sein Geschäft ist der Tod online

Přehrajte si film Cleaner - Sein Geschäft ist der Tod online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 93 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online krimi, záhady, thriller, fantasy Cleaner - Sein Geschäft ist der Tod na !
  Sledovat Cleaner - Sein Geschäft ist der Tod online
Žánr:
krimi, záhady, thriller, fantasy
Režie:
Renny Harlin
Hrají:
Samuel L. Jackson (Tom Carver), Ed Harris (Eddie Lorenzo), Eva Mendesová (Ann Norcutová), Luis Guzman (Detektiv Wallaceová), Keke Palmerová (Rose Carver), Maggie Lawsonová (Cherie)
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Objasnit zločin může být špinavá práce.

Tom Cutler se živí úklidovou službou, ale ne ledajakou. Specializuje se na úklidy míst zločinů, takže jeho úkolem je dokonale zbavit místnost krve a všeho, co by jen trochu mohlo připomínat, co se tam odehrálo. Jednou ale vyčistí dům, o který se začne zajímat policie v souvislosti se zmizením vlivné osoby. A Tom, bývalý policajt, se pouští do vlastního pátrání, kdo a proč v onom domě vraždil, aby se hlavním podezřelým nestal on sám.
Hodnocení:
62 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 93 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.