Sledovat film Čivava z Beverly Hills online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Čivava z Beverly Hills
  Trailer k filmu Čivava z Beverly Hills   Sledovat 1556 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Komedie, Rodinný
Režie:
Raja Gosnell
Hrají a postavy:
Salma Hayeková, Piper Perabová, Manolo Cardona (Sam Cortez), Jamie Lee Curtisová (teta Viv), José María Yazpik (Vasquez), Maury Sterling (Rafferty)
Scénář:
Ron Burch, David Kidd, AnaLisa LaBianco, Jeffrey Bushell
Země:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Nejúžasnější film s Čivavami v hlavní roli jaký byl v historii filmu natočen! Bláznivá rodinná komedie, která možná rozzlobí nelítostné filmové kritiky, ale zcela spolehlivě pobaví a rozesměje diváky. Rozmazlení psí mazlíčci si spolu se svými pány užívají luxusu Beverly Hills. Bílá elegantní čivava Chloe s diamantovým obojkem se ale během výletu ztratí v Mexiku a místo doposud pohodlného života na ní čeká drsné mexické dobrodružství. Dámě v nesnázích spěchají na pomoc pravé pouliční čivavy i další psi. Je konec hýčkání, přišel čas ukázat zuby.
Hodnocení:
41 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko