Sledovat film Číslo 23 online

Přehrajte si film Číslo 23 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, záhady, thriller, fantasy Číslo 23 na !
  Trailer k filmu Číslo 23   Sledovat Číslo 23 online
Žánr:
drama, záhady, thriller, fantasy
Režie:
Joel Schumacher
Hrají a postavy:
Jim Carrey (Walter Sparrow/Rybka), Virginia Madsenová (Agatha Sparrowová/Fabrizia), Logan Lerman (Robin Sparrow), Danny Huston (Dr. Miles Phoenix), Lynn Collinsová (Sebevražedná blondýnka/Paní Dobkinsová/Matka mladé), Rhona Mitraová (Laura Tollinsová)
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Pravda si tě najde.

Walter Sparrow čte knihu, která mu nápadně připomíná jeho vlastní život. Vyjma finále, kde hlavní postava, a podle přibývajících indícií vlastně on, spáchá vraždu. Jenže do té se mu moc nechce a tak se rozhodne vzít svůj život do vlastních rukou, vyhledat autora a zjistit, co za tím vším vězí. Vodítkem mu bude číslo 23, které najednou vidí všude kolem sebe. A samozřejmě mu celé jeho okolí bude tvrdit, že vše je v naprostém pořádku.
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski