Sledovat film Číslo 23 online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Číslo 23
  Trailer k filmu Číslo 23   Sledovat 1463 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Joel Schumacher
Hrají a postavy:
Jim Carrey (Walter Sparrow/Rybka), Virginia Madsenová (Agatha Sparrowová/Fabrizia), Logan Lerman (Robin Sparrow), Danny Huston (Dr. Miles Phoenix), Lynn Collinsová (Sebevražedná blondýnka/Paní Dobkinsová/Matka mladé), Rhona Mitraová (Laura Tollinsová)
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Pravda si tě najde.

Walter Sparrow čte knihu, která mu nápadně připomíná jeho vlastní život. Vyjma finále, kde hlavní postava, a podle přibývajících indícií vlastně on, spáchá vraždu. Jenže do té se mu moc nechce a tak se rozhodne vzít svůj život do vlastních rukou, vyhledat autora a zjistit, co za tím vším vězí. Vodítkem mu bude číslo 23, které najednou vidí všude kolem sebe. A samozřejmě mu celé jeho okolí bude tvrdit, že vše je v naprostém pořádku.
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko