Sledovat film Cigáni idú do neba online

Přehrajte si film Cigáni idú do neba online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1469 filmů a 122 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Cigáni idú do neba
  Trailer k filmu Cigáni idú do neba   Sledovat Cigáni idú do neba online
Žánr:
Drama, Hudba & Umění, Romantický, Muzikály
Režie:
Emil Loteanu
Hrají a postavy:
Grigore Grigoriu (Loiko Zobar), Svetlana Tomaová (Radda), Barasbi Mulayev (Makar Chudra), Ion Sandri Scurea, Pavel Andrejchenko, Sergiu Finiti
Země:
Rusko
Rok výroby:
1975
Popis:
Baladicky laděné hudební drama představuje tragický příběh zrazené lásky a touhy po volnosti a svobodě podle raných povídek Maxima Gorkého.

Příběh je situován do rómského prostředí. Zobar v předvečer Nového roku a současně i nového století s přáteli krade koně důstojníkům v kasárnách a prodává je. Vojenská hlídka ho zraní, ošetřuje ho Rada, o které se povídá, že umí čarovat. Rada zmizí a když ji zamilovaný Zobar znovu uvidí, prosí ho, aby ji nechal. Zobar dále krade koně, hledají ho vojáci, kteří při tom zpustoší tábor. Zobar má být oběšený, a přímo z šibenice skočí na koně a zachrání se. Rada mu vyzná lásku, Zobar žádá v tábore o její ruku, ale nechce se vzdát vlastní svobody. Když se mu Rada vysměje, bodne ji nožem a jeho zezadu probodne Radin otec Danillo. Milenci v objetí padají na zem...
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko