Sledovat film Čierna mačka, biely kocúr online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Čierna mačka, biely kocúr
  Trailer k filmu Čierna mačka, biely kocúr   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Emir Kusturica
Hrají a postavy:
Bajram Severdžan (Matko Destanov), Srdjan Todorovic (Dadan Karambolo), Branka Katicová (Ida), Florijan Ajdini (Zare Destanov), Ljubica Adžovicová (Sujka), Zabit Memedov (Zarije Destanov)
Scénář:
Emir Kusturica, Gordan Mihič
Země:
Jugoslávie, Francie, Německo, Rakousko, Řecko, USA
Rok výroby:
1998
Popis:
Vždycky je čas na skvělé dovádění.

Staříci Grga a Zaria jsou přátelé od nepaměti. Čtvrt století se neviděli o to víc se těší na setkání, které se však odehraje za velmi pohnutých událostí, kterým jiné -neméně pohnuté události - předcházejí...

Samotný příběh filmu není ani moc důležitý. Důležité jsou ale jeho až neskutečné postavy, které se ocitají v nepřetržitém toku událostí, myšlenek, představ, lidských citů a bujarého veselí, plynoucích v neutuchajícím rytmu obrazů a umocněných strhující hudbou.
Hodnocení:
81 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko