Sledovat film Cienka czerwona linia online

Přehrajte si film Cienka czerwona linia online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1151 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, válečný Cienka czerwona linia na !
  Trailer k filmu Cienka czerwona linia   Sledovat Cienka czerwona linia online
Žánr:
akční, drama, válečný
Režie:
Terrence Malick
Hrají a postavy:
Nick Nolte (Gordon Tall), James Caviezel (Witt), Sean Penn (Edward Welsh), Elias Koteas (James Staros), Ben Chaplin (Jack Bell), Dash Mihok
Země:
Kanada, USA
Rok výroby:
1998
Popis:
Velkolepá válečná freska, která sleduje osudy několika vojáků uprostřed zuřivých bojů o ostrov Guadalcanal v roce 1942.

Počátkem srpna 1942, oblast jižních Šalamounových ostrovů. Nikdo z mužů, kteří se na vyloďovacích člunech řítili ve zpěněných vlnách proti bílé pláži toho prokletého ostrova, netušil, že právě začíná krvavá bitva, která skončí prvním, velkým vítězstvím Spojenců nad fanaticky bojujícími Japonci. Věděli pouze, že mnozí z nich brzy zemřou. Jediným heslem, kterým se řídí, je "pokračovat vpřed a dojít na konec, nebo zůstat a zemřít". Kolik mužů je nutné obětovat pro ostrov jménem Guadalcanal?
Hodnocení:
76 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski