Sledovat film Chvění I online

Přehrajte si film Chvění I online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1082 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Horor, Komedie, Science Fiction Chvění I na !
  Trailer k filmu Chvění I   Sledovat Chvění I online
Žánr:
Horor, Komedie, Science Fiction
Režie:
Ron Underwood
Hrají a postavy:
Kevin Bacon (Valentine McKee), Fred Ward (Earl Bassett), Finn Carterová (Rhonda LeBecková), Michael Gross (Burt Gummer), Reba McEntireová (Heather Gummerová), Robert Jayne (Melvin Plug)
Země:
USA
Rok výroby:
1990
Popis:
Nikdo neví, co všechno se může vynořit z hlubin Země, zejména pokud jde o americký horor s prvky komedie.

V atmosféře dýchající klidem a pohodou, začíná další horký den. Pomalounku polehounku rostoucí neklid a první signály nebezpečí, kterých si nikdo nevšímá, prozrazují, že zdaleka nebude tak všední jako ty předchozí. Alespoň ne pro obyvatele malé osady kdesi v nevadské poušti, která je napadena obrovskými červy, brázdícími hlubiny nekonečného oceánu písku. Hlavními postavami jsou Valentin McKee a Earl Batess, místní kovbojové k "práci všeho druhu", kteří si stejně jako ostatní obyvatelé malé pouštní komunity, nepřejí skončit na jídelním lístku červů, a tak jim nezbývá než bojovat. Ještě, že je tu manželský pár Burta a Heather Gummerových, kteří jsou nadšenými fanoušky Ramba, v rodinné vilce připomínající pevnost mají slušně vybavenou zbrojnici a ve chvílích nouze dokáží vyrobit granáty ze všeho, co je právě po ruce.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski