Sledovat film Chłopaki mojego życia online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Chłopaki mojego życia
  Trailer k filmu Chłopaki mojego życia   Sledovat 1444 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Penny Marshallová
Hrají a postavy:
Drew Barrymoreová (Beverly Ann D'Onofriová), Steve Zahn (Raymond Haseck), Adam Garcia (Jason Donofrio), Brittany Murphyová (Farina Forresterová), James Woods (Leonard Donofrio), Lorraine Braccoová (Eileen Donofrioová)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Měla dítě v patnácti, manžela na drogách, byla bez peněz, bez přátel. Pak se stala slavnou spisovatelkou.

Beverly Donofriová vyrůstá v šedesátých letech na malém městě a jakmile se jí přiblíží puberta, zajímají ji především kluci. Společně s přítelkyněmi vyrazí na večírek, kde se pokusí upoutat pozornost místní fotbalové hvězdy, do níž je beznadějně zamilovaná. Chlapec ji však znemožní a Beverly se ze smutku vyplakává v koupelně. Tady náhodně narazí na Raye Haseka, který se jí zastane. Beverly je ve škole považována za chytrou a talentovanou studentku, touží jít na univerzitu a stát se spisovatelkou. Její sen se zhroutí v okamžiku, kdy zjistí, že je v patnácti těhotná s Rayem...
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko