Sledovat film Challenger - Ein Mann kämpft für die Wahrheit online

Přehrajte si film Challenger - Ein Mann kämpft für die Wahrheit online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Challenger - Ein Mann kämpft für die Wahrheit na ARD!
  Trailer k filmu Challenger - Ein Mann kämpft für die Wahrheit   Sledovat Challenger - Ein Mann kämpft für die Wahrheit online
Žánr:
drama
Režie:
James Hawes
Hrají a postavy:
Joanne Whalleyová (Gweneth Feynman), Kevin McNally (Mulloy), William Hurt (Richard Feynman), Bruce Greenwood (General Kutyna), Brian Dennehy (Rogers), Eve Bestová (Sally Ride)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Zfilmovaný průběh vyšetřování jedné z největších katastrof amerického vesmírného programu. "NASA neudělala žádnou chybu." - to je původní informace, která měla přesvědčit všechny pochybující. Raketoplán Challenger, v pořadí čtvrtý a ve své době nejúspěšnější, explodoval sedmdesát tři sekund po startu se sedmičlennou posádkou na palubě. Risk je zisk, platí jen někdy. Dokonce ani světové supervelmoci, které si riskem udržují status neporazitelnosti, si jej nedokáží koupit. Tehdy je třeba takových, kteří se postaví za ty nemohoucí a chyby rozhodujících lidí objeví. Doktor, fyzik, matematik, vědec Richard Feynman se nejprve na požádání, později z vlastního přesvědčení, pustil do výzkumu nehody raketoplánu z roku 1986. Navzdory rozmáhající se rakovině a nevelké podpoře ze strany spoluvyšetřujících vyšla pravda o příčinách nehody na povrch. Televizní film Challenger neobsahuje jen poslední let orbitálního přístroje, ale především příběh o lidském odhodlání a významu vědy, pomocí které můžeme řešit i jiné než jen technické problémy.
Hodnocení:
73 %
Sledujte na:
ARD ARD Archív a všechna videa pořadů televize ARD online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.