Sledovat film Cesta do zatracení online

Přehrajte si film Cesta do zatracení online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1162 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi Cesta do zatracení na !
  Trailer k filmu Cesta do zatracení   Sledovat Cesta do zatracení online
Žánr:
drama, krimi
Režie:
Sam Mendes
Hrají a postavy:
Tom Hanks (Michael Sullivan), Tyler Hoechlin (Michael Sullivan,), Rob Maxey, Paul Newman (John Rooney), Liam Aiken (Peter Sullivan), Jude Law (Harlen Maguire)
Země:
USA
Rok výroby:
2002
Popis:
Titul "Road to Perdition" lze chápat ve dvou významech. Perdition je jméno města, do kterého jede Michael Sullivan se svým synem Michaelem Sullivanem jr.. Perdition - zatracení - je také eufemismus pro peklo. A Sullivan senior poznává, že si zvolil životní cestu vedoucí do pekel. Modlí se, aby svého syna od takové cesty uchránil.
Je rok 1931, doba velké hospodářské krize. Michael Sullivan, nájemní vrah, pracuje pro irský gang. Do jeho života vstoupí pan John Rooney. Zachrání mu život dřív, než si Michael Sullivan vůbec uvědomí, že o krk jde. Pan Rooney je pro Sullivana seniora vzorem. Totéž k svému otci cítí Sullivan junior.
Annie Sullivanová svého muže velmi miluje. Neptá se ho na jeho práci. Má se dobře a je za to vděčná, ale často má strach. Bojí se o děti. Avšak práce zasáhne do života Sullivanovy rodiny. Umírá manželka Annie a jejich starší syn. Michael Sullivan se s druhým synem vydává na cestu odplaty a vyrovnání.
Hodnocení:
77 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski