Sledovat film Červený pavouk online

Přehrajte si film Červený pavouk online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Červený pavouk
  Trailer k filmu Červený pavouk   Sledovat Červený pavouk online
Žánr:
Drama, Krimi, psychologický, Thriller
Režie:
Marcin Koszalka
Hrají a postavy:
Filip Plawiak (Karol Kremer), Adam Woronowicz (Vet), Julia Kijowska (Danka), Malgorzata Foremniaková (Karol's mother), Marek Kalita (Karolův otec), Wojciech Zielinski (Lt.Florek)
Země:
Polsko, Česká republika, Slovensko
Rok výroby:
2015
Popis:
Sériový vrah, který se stal legendou.

Krakov, 1967. Rodiče by rádi, aby se z Karola stal lékař, on se ale zatím věnuje skokům do vody a s kamennou tváří pozoruje dění okolo sebe. V životě zcela prostém pozitivních emocí se jeho pozornost zaměří na stopu masového vraha, který už za sebou nechal více než desítku kladivem ubitých obětí. Zatímco město obchází strach, Karol se rozhodne vstoupit vrahovi přímo do cesty. Odtažitě se chovající mladý muž už totiž nenachází dost vzruchu v adrenalinovém sportu a riziko se jeví jedinou možností, jak se znovu cítit naživu.
Hodnocení:
60 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski