Sledovat film Černý lišák online

Přehrajte si film Černý lišák online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1288 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Černý lišák
  Sledovat Černý lišák online
Žánr:
Western
Režie:
Steven Hilliard Stern
Hrají a postavy:
Christopher Reeve (Alan Johnson), Raoul Trujillo (Running Dog), Tony Todd (Britt Johnson), Janet Baileyová (Mary Johnsonová), Nancy Sorelová (Sarah Johnsonová), Chris Wiggins (Ralph Holtz)
Země:
USA, Kanada
Rok výroby:
1995
Popis:
Píše se rok 1860 a dva přátelé - osvobozený otrok a jeho bývalý majitel - se rozhodnou usadit se a hospodařit na přidělené půdě v Texasu. Nejdřív ale musí usmířit indiánský kmen s přistěhovalci.

Trojdílná minisérie mapující významnou kapitolu amerických dějin, dobývání Divokého západu. Hlavními hrdiny jsou dva přátelé, Christopher Reeve a osvobozený Černý Lišák. Nově příchozí osadníci se chystají usadit na přidělené půdě v Texasu. Nejprve se ale musí usmířit s kmenem Indiánů.
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski